Obraceče na seno

Obraceče OP-0.9 a OP-1.2

Obraceče pod označením OP-0.9 a OP-1.2 pracovní záběr 1m a 1,2m. Tyto obraceče je možné agregovat s jednonápravovými malotraktory které běžně dostupné na českém trhu. Jedná se o lehkou řadu obracečů které se lehce ovládají pouze pomocí řídítek na pohonné jednotce. Pohonná jednotka musí mít aktivní vývodový hřídel umístěný vodorovně vpředu ve směru jízdy, nebo je řešen pohon obraceče klínovým řemenem umístěným ve vodorovné rovině (např. BDR 550/700). Po dohodě se zákazníkem můžeme obraceč přizpůsobit pro spojení téměř s jakýmkoli malotraktorem. Pro info o ceně a více informací o obraceči k vašemu konkrétnímu stroji, vyplňte prosím kotaktní formulář.

Obraceče OP-1.31 ; OP-1.32 a  OP-220

Obraceče pod označením OP-1.31 a OP-1.32 resp. OP-220 mají pracovní záběr 1.45m a 1.8m resp. 2,2m. Tyto obraceče je možné agregovat se všemi typy dvounápravových malotraktorů, které jsou vybaveny tříbodovým závěsem a vývodovým hřídelem. Pokud je malotraktor vybaven vývodovým hřídelem a tříbodovým závěsem také vpředu, je možné tyto obraceče používat jak před tak i za traktorem.  Na malotraktor UNIMAX lze použít buď OP-1.31 dozadu, nebo OP-1.2 dopředu. Po dohodě se zákazníkem můžeme obraceč přizpůsobit pro spojení téměř s jakýmkoli malotraktorem. Pro majitele malých svinovacích lisů k malotraktorům, nabízíme malý shrnovač na tříbodový závěs kat.I. s pracovním záběrem 1 m.  Pro info o ceně a více informací o obraceči k vašemu konkrétnímu traktoru, vyplňte prosím kontaktní formulář.

Obraceče KK-145 a KK-185 

Obraceče pod označením KK-145 a KK-185 pracovní záběr 1,4m a 1.8m. Tyto obraceče jsou určeny k agregaci s pohonnými jednotkami od Německé firmy Köppl Obraceče vyrábíme také v omezené míře na jakýkoliv malotraktor dle přání a požadavků zákazníka .

Příslušenství

Na každý obraceč lze dodatečně přikoupit lopatky na sníh. Tyto lopatky se pouze nasunou na prsty obraceče a zajistí pružným úchytem. Lze s nimi lehce odházet čerstvě napadaný sníh z chodníků, z přístupových cest apod. Toto řešení je vhodné do oblastí kde padá sníh v menším množství. Podmínkou je aby sníh nebyl uježděný nebo jinak utužený a vrstva sněhu byla cca do 10, max15cm.